Datum objave: 3. listopada 2024.
Kategorija: Nekategorizirano

Sigurno s HAK-om u školu

Učenike prvog razreda su 3.10.2024. g. posjetili djelatnici HAK-a i Policijske postaje Okučani. Poučili su ih prometnim pravilima važnim za pješake, a naročito za nove sudionike u prometu poput naših prvašića.

Razgovorom su ih potaknuli na razmišljanje o različitim prometnim situacijama i ponašanju na kolniku. Učenici su oduševljeno sudjelovali u prikazu istih te demonstraciji pomagala za sigurnost na cesti. Kući su otišli s velikim osmijehom i uobičajenim poklonima koje će u večernjoj šetnji ponijeti na sebi kako bi bili sigurniji u prometu.

Kako su poželjeli: “Dođite nam opet jer s vama smo sigurniji!”.

Vaši prvašići s razrednicom Oliverom

Domaćinstvo

Raduje nas da i ove školske godine možemo doprinijeti zdravoj prehrani naših učenika. Za njih smo rado gulili, čistili i ribali jabuke iz školskog vrta koje smo onda iskoristiti za savijaču od jabuka koju nam je teta kuharica, uz redoviti obrok, pripremila za desert....

/Osnovna škola Dragalić/ Skip to content